Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł
Kieliszek teleskopowy - brelok Kieliszek teleskopowy - brelok
M5901785367065
Kieliszek teleskopowy - brelok
9,00 zł
szt.
Teleskop Levenhuk LabZZ D1
L70787
Teleskop Levenhuk LabZZ D1
Producent: Levenhuk
221,00 zł
szt.
Teleskop Levenhuk LabZZ T1 Teleskop Levenhuk LabZZ T1
L69736
Teleskop Levenhuk LabZZ T1
Producent: Levenhuk
116,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
Teleskop Levenhuk LabZZ T2 Teleskop Levenhuk LabZZ T2
L69737
Teleskop Levenhuk LabZZ T2
Producent: Levenhuk
niedostępny
Teleskop Levenhuk LabZZ T3 Teleskop Levenhuk LabZZ T3
L69738
Teleskop Levenhuk LabZZ T3
Producent: Levenhuk
niedostępny

Na naszym blogu:

Teleskopy Levenhuk - dla początkujących i zaawansowanych astronomów

Jeśli Twoje dziecko interesuje się wszechświatem, a ty również sam jesteś ciekaw jak z bliska wygląda powierzchnia Księżyca i jego kratery, a także jak w dużym powiększeniu prezentują się gwiazdy, to teleskop będzie doskonałym wyborem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele dla początkujących, jak i tych, którzy niejedną obserwację mają już za sobą.

Teleskopy Levenhuk - nauka o wszechświecie poprzez zabawę

Obserwacja księżyca i ciał niebieskich z bliska jest gratką dla dużych i małych. Jednak na samym początku nie warto inwestować w bardzo precyzyjny teleskop, ponieważ trzeba nauczyć się odpowiedniego korzystania, a ponadto najpierw warto poznać tę część nieba, która znajduje się najbliżej Ziemi, a dopiero potem inne galaktyki. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie pozwalają na obserwacje w znacznym powiększeniu, kilkudziesięciokrotnym. Poszczególne modele różnią się rzecz jasna średnicą soczewki obiektywowej, a także ogniskową. Te parametry w połączeniu z możliwością maksymalnego powiększenia powodują, że można oglądać bardzo oddalone obiekty. Obserwacja jest łatwa i wygodna, a z operowaniem teleskopem dla początkujących poradzi sobie bez problemu dziecko. Warto zauważyć, że każdy teleskop wyposażony jest w stabilny statyw, który umożliwia dowolne ustawienie teleskopu.

Teleskop Levenhuk również dla zaawansowanych

Kiedy dziecko jest nastolatkiem i pierwszy teleskop ciągle stanowi dla niego źródło fascynacji możesz zakupić dla niego sprzęt bardziej profesjonalny, czyli taki, który umożliwia obserwowanie obiektów głębokiego nieba. Należą do nich między innymi mgławice, mniej widoczne gwiazdy i galaktyki. Za pomocą takiego teleskopu dziecko będzie mogło razem z tobą obserwować również planety Układu Słonecznego, a także meteory. Oczywiście świetnie nada się do obserwacji także zaćmienia Księżyca. Fantastyczne zjawiska astronomiczne, dzięki zakupie teleskopu z pewnością będziesz obserwować w komfortowych warunkach. Teleskopy dostępne w naszej ofercie posiadają powiększenie nawet ponad dwustukrotne, co zapewnia niesamowite wrażenia podczas obserwacji. Do teleskopu możesz zakupić również funkcjonalne akcesoria, takie jak pokrowiec, które pozwolą Ci wyruszyć na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do obserwacji nieba.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl