Producent
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm Tadar

Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm Tadar
Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm Tadar

Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm  Tadar

Termometr nie zawiera rtęci a zakres jego pomiaru jest bardzo dokładny.

Informacje dodatkowe:

 • Kolor Brązowy
 • Szerokość 4,0 cm
 • Długość 18,5 cm
 • Zakres temperatur Od - 20 do + 50 st. C

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,00 zł
szt.

Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm

Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm
Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm

Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm

 

Dane techniczne:

 • Zakres temperatur: od -20°C do + 50°C,
 • Tolerancja błędu: do +/- 1°C,
 • Długość:4cm,
 • Szerokość1,1cm,
 • Wysokość: 8,5cm,
 • Materiał: drewno,

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,00 zł
szt.

Termometry do domu i zewnętrzne

Pomiar temperatury jest niezwykle ważny, dlatego obowiązkowym elementem wyposażenia wydaje się być termometr. Tutaj można zdecydować się zarówno na termometr zewnętrzny, jak i wewnętrzny, który pozwala kontrolować temperaturę.

Termometr zewnętrzny - wybierz to, co najlepsze

Wiele osób sprawdza warunki pogodowe oglądając prognozy pogody, czy też sprawdzając pogodę na smartfonie. Jednak chcąc sprawdzić rzeczywistą temperaturę jaka panuje na zewnątrz, najlepiej sprawdzić ją spoglądając na termometr za oknem. Tutaj można zdecydować się zarówno na termometr elektroniczny, jak i cieczowy i oba te rodzaje zapewniają bardzo dokładny pomiar. Wszystkie modele z naszej oferty są bardzo dokładne, a jednocześnie posiadają skalę, która jest bardzo wyraźna i umożliwia łatwy i precyzyjny odczyt. Również montaż jest niezwykle łatwy i nie wymaga wiercenia. Wystarczy tylko zamontować termometr za pomocą taśmy samoprzylepnej. Termometry są także odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu nie trzeba obawiać się ich zalania czy uszkodzenia na skutek silnego wiatru. Tutaj do wyboru są modele wykonane zarówno z plastiku, jak i drewna, które wyróżniają się także świetną estetyką i co ważne taki termometr można dopasować do elewacji budynku. Do nowoczesnych elewacji polecamy modele plastikowe, a do retro drewniane.

Termometry wewnętrzne - postaw na wygodę i design

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu jest niezwykle ważne, a kontrolować ją pomaga termometr wewnętrzny. Dzięki temu osoby posiadające wentylację mechaniczną wiedzą, kiedy należy ją wyregulować, a te korzystające z grawitacyjnej mogą w razie potrzeby wywietrzyć pomieszczenie, czy nastawić na wyższy poziom klimatyzację latem. Utrzymywanie stałej temperatury jest bardzo istotne z punktu widzenia zdrowotnego. Ważna jest oczywiście także wilgotność w pomieszczeniu. Kontrola temperatury może być przydatna w trakcie wykonywania gruntownych remontów, wymagających odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Może to dotyczyć zarówno wykańczania podłóg, jak i malowania ścian. Warto zauważyć, że nasze termometry można dopasować do aranżacji wnętrza. Modele drewniane doskonale komponują się z drewnianymi meblami, tworząc jednolitą aranżację

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl