Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Mini studio fotograficzne - lampy softbox 40x40cm

Mini studio fotograficzne - lampy softbox 40x40cm
Mini studio fotograficzne - lampy softbox 40x40cm

http://www.dsversand.com/heim-und-haus/33169/00-fotostudio-psk-4

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 375,90 zł 689,00 zł
szt.
  • PROMOCJA

Tła fotograficzne - wybierz odpowiedni kolor i rozmiar, aby zdjęcia były profesjonalne

Naszą ofertę teł fotograficznych - teł do fotografii dedykujemy zarówno amatorom, którzy posiadają bardziej profesjonalny sprzęt i okazjonalnie lubią wykonywać sesje zdjęciowe, jak i profesjonalistom poszukującym akcesoriów do swoich salonów fotograficznych. To doskonały sposób na wyeksponowanie tematu fotografii, czyli najczęściej fotografowanej osoby. Daje również duże możliwości w zakresie obróbki zdjęć o czym wiedzą bardziej wtajemniczeni.

Tła fotograficzne - wybierz właściwy kolor

Niewątpliwie przy wykonywaniu sesji zdjęciowych z użyciem lamp studyjnych potrzebne jest odpowiednie, jednolite tło. Zapobiega to powstawaniu efektu chaosu na zdjęciu i rozproszeń przez niechciany drugi plan. Ponadto dzięki temu można precyzyjnie sterować światłem na zdjęciu i unika się niechcianych cieni i refleksów. Zatem wybór tła fotograficznego jest nieodzowny do studia fotograficznego, wszak mimo, że fotograf pracuje na profesjonalnych lustrzankach cyfrowych i ma możliwość wykonania nieskończenie dużej ilości zdjęć w ramach ogromnej pamięci urządzenia i ram czasowych sesji, to jednak bez zastosowania tła nawet duża ilość powtórzeń może nie wystarczyć na jedno dobre ujęcie. Ważny jest kolor tła dopasowany do sytuacji. Kolorowe tła z reguły stosowane są w przypadku techniki blue box lub green box, gdzie w programie graficznym zamieniane są na dowolne tło, którym może być wcześniej wykonane zdjęcie jakiegoś wnętrza czy pleneru. Oczywiście łatwo tu o przesadę, dlatego dobry fotograf musi dobrze do przemyśleć, aby nie powstał groteskowy efekt. Do zdjęć portretowych najlepsze są białe tła, zwłaszcza do takich przeznaczonych na dokumenty.

Rozmiar tła ma znaczenie

Ważny jest również rozmiar tła, które nie powinno być ani zbyt szerokie ani zbyt wysokie, aby zachować odpowiednie proporcje zdjęcia. Różnorodne rozmiary i kolory teł fotograficznych znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie. Wykonanie z materiału bawełnianego gwarantuje trwałość i w razie konieczności również możliwość wyprania wybranego tła, a także jego wyprasowania. Oczywiście do wybranego tła należy dobrać odpowiedni statyw, który zapewni stabilność i możliwość ustawienia go na odpowiedniej wysokości. Dzięki takim zabiegom i wprawnym oczom fotografa mogą powstać doskonałe zdjęcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl