Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Waga kalkulacyjna acs-30, z wyświetlaczem Waga kalkulacyjna acs-30, z wyświetlaczem
Producent: TwójPasaż.pl
Kod produktu: ACS-30
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 545,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wagi jubilerskie - idealne w zakładach jubilerskich i lombardach

Przeznaczeniem wagi jubilerskiej jest zważenie biżuterii, kamieni szlachetnych, numizmatów. Można jednak na niej ważyć nawet zioła. Zatem sprawdzi się nie tylko w pracowni jubilerskiej i salonie jubilerskim, ale również w sklepie zielarskim, czy lombardzie. Dzięki niej można bardzo dokładnie oszacować wartość danej rzeczy na podstawie jej ciężaru. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości modele cyfrowe, które posiadają wiele funkcji ważenia.

Wagi jubilerskie - odczyt w kilku zakresach miar

Każda cyfrowa waga jubilerska, jaką mogą Państwo zakupić w naszym sklepie umożliwia ważenie biżuterii i innych produktów w kilku jednostkach. Oczywiście podstawową jest gram, według którego można przeliczać pozostałe, takie jak karat, uncja, czy, gramy, oraz nośność, czyli dwt. W przypadku kamieni szlachetnych jak wiadomo brane są pod uwagę karaty, które wpływają na ich wartość. Z kolei w przypadku numizmatów liczą się gramy i uncje. W zależności od potrzeb można zastosować każdą z miar. Dużym udogodnieniem jest fakt, że waga jubilerska może podlegać tarowaniu, zatem przy ważeniu można odjąć wagę opakowania. W przypadku sprzedaży biżuterii czy to do lombardu czy jubilera wartość złota, a także kamieni szlachetnych jest przeliczana osobno. Zatem w przypadku kolczyków z kamieniem bądź pierścionka jest on wyciągany przy pomocy specjalistycznych narzędzi, tak, by nie został uszkodzony.

Waga jubilerska - ważenie z dużą dokładnością

Cyfrowa waga jubilerska jest bardzo dokładna i umożliwia ważenie z dokładnością do 0, 01 g. Waga wyposażona jest również w funkcję kalibrowania, gdyż z czasem pomiary mogą być obarczone pewnym marginesem błędu, jak w przypadku wszystkich urządzeń służących do wykonywania pomiarów. Waga cyfrowa zasilana jest bateriami, zatem nie trzeba podłączać jej do sieci elektrycznej, co stanowi duże udogodnienie. Możliwość ważenia przedmiotów i biżuterii w zakresie od 0, 01 do 300 g daje duże możliwości. Czytelny cyfrowy wyświetlacz umożliwia łatwe odczytanie pomiaru. Zachęcamy do zakupu profesjonalnych wag jubilerskich dostępnych w naszym sklepie twojpasaz.pl. Dzięki temu będą mogli Państwo zaoferować swoim klientom jakość usług na najwyższym poziomie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl