Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Deskorolka elektryczna
Deskorolka elektryczna 700 W, czarno-biała Camry
sprzedano:  1 sztuk
zostało:  50 sztuk
1355 zł
770 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
Dętka 15 x 6.00-6
80028
Dętka 15 x 6.00-6
Producent: TwójPasaż.pl
16,00 zł
szt.
Drabinka trzystopniowa niebieska składana Meliconi Drabinka trzystopniowa niebieska składana Meliconi
MEL71600162702BA
Drabinka trzystopniowa niebieska składana Meliconi
Producent: Meliconi
178,80 zł 137,95 zł
szt.
  • promocja
szt.
szt.
360
szt.
Maska spawalnicza ochronna
V_122052216
Maska spawalnicza ochronna
Producent: TwójPasaż.pl
149,00 zł
szt.
360
szt.
szt.
szt.
Średnia ocena produktów na tej stronie: 4.33/5 liczba ocen: 456

Raj dla majsterkowiczów

Każdy majsterkowicz marzy o pełnym wyposażeniu warsztatu. Tak naprawdę nie ważne jest, czy zajmuje się naprawianiem profesjonalnie, czy jest "złotą rączką" z zamiłowania. W Internecie możemy znaleźć ogłoszenia wielu nie-profesjonalistów, którzy są czasami nawet lepsi w swojej pracy od zawodowców. W dobrze wyposażonym warsztacie przede wszystkim nie może zabraknąć: wiader, w których pomieścimy wszelkie odpadki, lutownicy, która pomoże nam w naprawie sprzętu elektronicznego, wyrzynarki, która jest niezbędna przy obróbce drewna, ostrzarki oraz skrzynki na narzędzia wypełnionej po same brzegi wysokiej jakości narzędziami warsztatowymi. Który majsterkowicz wyobraża sobie pracę bez narzędzi? To jest po prostu niemożliwe, żeby całą pracę wykonywać ręcznie, bez pomocy specjalistycznych urządzeń. Jeśli nasza "złota rączka" lubi pracować przy muzyce, niezbędne jest również radio. W warsztacie nie może zabraknąć też dobrego oświetlenia, co zapewnią specjalne lampy warsztatowe i halogeny

Musimy o nie zadbać, w innym wypadku jakość naszej pracy będzie sukcesywnie spadała, ponieważ praca w mroku męczy, i niestety, psuje nasz wzrok. Ewentualnie możemy postarać się o latarkę wysokiej mocy. Jeśli majsterkowicz szczególnie lubuje się w naprawianiu samochodów, to z kolei nie może mu zabraknąć spawalniczej maski ochronnej, która zabezpieczy twarz przed odpryskami. Warsztat samochodowy z prawdziwego zdarzenia powinien być również zaopatrzony w podnośniki i kobyłki o różnych rozmiarach, wytrzymałe liny, drabinę oraz, bezdyskusyjnie, w zlewarki i pompy olejowe. Te wszystkie przyrządy są niezbędne, jeśli chcemy mieć warsztat na miarę dzisiejszych czasów i wymagań dzisiejszego klienta. Biorąc pod uwagę liczną konkurencję, należy mieć na uwadze wszelkie nowości i optymalne rozwiązania, które pomogą nam zdobyć nowych klientów.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl