Wózki transportowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wózki transportowe- niezbędne dla wielu branż

W trosce o komfort pracy, ale i wygodę pracowników niezbędne jest korzystanie z wózków transportowych. Dzięki nim można przyspieszyć pracę, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo ludzi i mienia. Warto jeszcze zauważyć, że wózki transportowe mają zastosowanie w wielu branżach takich jak: branża samochodowa, budowlana, remontowa, transport i logistyka oraz usługi.

Wózki transportowe- postaw na jakość

Decydując się na zakup wózka transportowego należy zwrócić uwagę na jego jakość, a także precyzję wykonania. Bardzo duże znaczenie ma sam udźwig. Doskonałym wyborem są wózki do bezpiecznego transportu felg, czy opon, które wytrzymują obciążenie wynoszące 160 kg. Jednocześnie posiadają bardzo mocne koła, które poradzą sobie nawet na nierównym terenie i w trudnych warunkach. W magazynie, a także w pracach, które wymagają transportu dużych i ciężkich elementów niezbędny jest także wózek transportowy, wytrzymujący obciążenie nawet 200 kg. Kolejnym świetnym wyborem jest wózek paletowy inaczej "paleciak magazynowy". Ma on niezwykle solidną konstrukcję, zatem sprawdzi się do przewożenia palet z ładunkiem o wadze do 2500 kg. Jednocześnie jest bardzo wygodny w użytkowaniu i łatwy w obsłudze. Dzięki kołom z twardej gumy prowadzi się lekko, co ułatwia przewożenie ciężkich palet i nie jest odczuwalne dla pracownika. Jeżeli na terenie magazynu, czy warsztatu znajdują się schody to wtedy konieczne jest użycie wózka transportowego schodowego. Ma on niezwykle mocną i trwałą konstrukcję metalową, a maksymalne obciążenie wynosi 200kg. Dzięki specjalnie dopasowanym kołom jest on bardzo wygodny w użytkowaniu i prowadzeniu. Do branży usługowej np. salonu masażu polecamy wózek do transportu stołu do masażu. Posiada on mocne koła i elastyczne gumki, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.

Postaw na wygodę w pracy- wybierz wózek narzędziowy

W pracy bardzo przydatny jest także wózek narzędziowy. Jest on pojemny, a dzięki kołom zapewnia jeszcze większą wygodę. Dzięki niemu odpowiednie narzędzia masz obok siebie, co znacząco przyspiesza czas wykonywanych prac. Warto oczywiście zwrócić uwagę na jego jakość i precyzję wykonania. Kolejną zaletą jest też sama funkcjonalność. Otóż wózek może stanowić także świetny mebel warsztatowy, co także jest ułatwieniem w pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl