Wyposażenie maszyn rolniczych | budowlanych | wózków widłowych

Zestaw obrotowy z hamulcem koła d = 125 mm Zestaw obrotowy z hamulcem koła d = 125 mm
Producent: DMATP
Kod produktu: 21313
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wyposażenie maszyn rolniczych, budowlanych i wózków widłowych - dla komfortu pracownika i precyzji pracy

Do każdej pracy należy podchodzić z pełnym zaangażowaniem. Ważna jest też precyzja pracy. Jednak poza odpowiednimi narzędziami niezbędne jest także odpowiednie wyposażenie maszyn rolniczych, budowlanych i wózków widłowych co zwiększa komfort pracownika, ale i ułatwia pracę.

Siedzenie ma znacznie- czyli wybierz odpowiednie siedzisko

Większości osób, siedząca praca kojarzy się z pracą niezbyt męczącą. Nic bardziej mylnego. Otóż operatorzy wózków widłowych, maszyn rolniczych, czy budowlanych często narzekają na dyskomfort i bóle kręgosłupa. Niestety może się to przekładać na samą efektywność i precyzję pracy. Dlatego na samym początku należy zdecydować się na zaopatrzenie maszyn w odpowiednie siedziska. Powinny być one mocne, trwale i wygodne. Doskonałym wyborem jest fotel do traktora, który sprawdzi się również do innych maszyn, dzięki uniwersalnej płycie mocującej. Jest ona również bardzo łatwa w obsłudze. Doskonale nadaje się on do nachylonych konsol takich jak: Ford, MF, Zetor, Case, IHC, Fiat. Jest on bardzo komfortowy w użytkowaniu, a to dzięki zastosowaniu specjalnego materiału piankowego, który nie odkształca się. Również utrzymanie jego w czystości jest banalnie łatwe. Sama tkanina jest wodoszczelna. Dodatkową zaletą jest fakt, że fotel spełnia wytyczną 78/764/EWG. Warto również zdecydować się na zakup siedziska do traktora. Jest on idealny do ciągników z prostą konsolą np. Ford, MF, Zetor, Case, IHC, Fiat. Ponadto wewnątrz zastosowano w nich specjalną piankę, która zapewnia komfort siedzenia, a wykonanie z czarnej skóry zapewnia odporność na ubrudzenia i łatwość w ich usuwaniu, co także jest bardzo ważne. Siedzisko jest regulowane w poziomie, co wpływa jeszcze na większą wygodę. Warto także zwrócić uwagę na przepustnicę oleju i system amortyzujący.

Zestaw obrotowy z hamulcem koła- wygoda

Warto również zaopatrzyć się w zestaw obrotowy d = 125 mm. Dodatkową zaletą jest wytrzymałość do 100 kg
Oczywiście niezwykle ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa. Dlatego warto wybierać model z hamulcem. Charakteryzuje się on dużą wytrzymałością. A jednocześnie zapewnia największy poziom wygody podczas wykonywanej pracy. Łatwy montaż jest tutaj kolejną zaletą i zajmuje tylko chwilę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl