Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł

Zamiatarki | Odśnieżarki | Podkaszarki

Zamiatarki, odśnieżarki i podkaszarki- wygoda i oszczędność czasu

W pracy ważna jest precyzja i dokładność, ale również czas jej wykonania. Wszak czas to pieniądz. Dlatego koniecznie należy stosować takie rozwiązania, które są funkcjonalne i komfortowe. Zatem wybór zamiatarek, odśnieżarek i podkaszarek ma bardzo duże znaczenie.

Zamiatarki, odśnieżarki i podkaszarki- wybierz to co najlepsze

Zamiatarki, odśnieżarki i podkaszarki to urządzenia, które są przydatne zarówno w zakładach pracy, jak i prywatnych domostwach. Dzięki nim można szybciej wykonać pracę, a co ważne z mniejszym wysiłkiem. Zatem warto je wybierać. Oczywiście należy zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i jakość wykonania. Również ważny jest napęd, wszak oszczędność pieniędzy ma także spore znaczenie. Tutaj możecie zdecydować się na urządzenia z napędem elektrycznym, jak i spalinowe. Odśnieżanie nie należy do przyjemnych prac, dlatego warto zaopatrzyć się np. odśnieżarkę spalinową pług. Warto zauważyć, że jest ona bardzo efektywna i można odśnieżyć nią duże powierzchnie. Kolejną zaletą są duże profilowane koła, które umożliwiają odśnieżanie także w bardzo trudnych i mocno ośnieżonych miejscach. Przyda się wam również wysokiej jakości zamiatarka, która dedykowana jest do zamiatania liści, piasku i śniegu na dużych powierzchniach. Ma bardzo płynną pracę. Warto jeszcze zauważyć, że jest bardzo łatwa w korzystaniu.

Podkaszarka i kosiarka- do ogródków i ogrodów

Również niezbędnym sprzętem są podkaszarki i kosiarki. Warto wiedzieć, że sprawdzą się nawet na bardzo dużym terenie, a jednocześnie są komfortowe w użytkowaniu. Można np. zdecydować się na kosiarkę spalinową, która ma świetne parametry techniczne. Otóż posiada ona silnik dwusuwowy, który chłodzony jest powietrzem. Na uwagę zasługuje także moc wynosząc 9000U na minutę. Przy tym pojemność zbiornika wynosi 1200 ml. To urządzenie jest także bardzo lekkie, a jego waga to jedyne 9 kg. Ponadto kosiarka jest bardzo wygodna w użytkowaniu dzięki rękojeści. Świetnym wyborem jest też podkaszarka elektryczna żyłkowa, kosa 250 W. Ten model sprawdzi się nawet na gęsto porośniętych trawnikach. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi dociera nawet w trudno dostępne miejsca. Ponadto ergonomiczny uchwyt, cewka trymera z automatycznym kranem i odporna na uderzenie obudowa to kolejne zalety.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl