Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł
szt.
Zegar Duży wiszący ścienny Paris 80cm
K-Y36200340
Zegar Duży wiszący ścienny Paris 80cm
Producent: K-
249,90 zł
szt.
Zegar wiszący ścienny 30cm szkło biały
K-YP7170010-B
Zegar wiszący ścienny 30cm szkło biały
Producent: K-
36,90 zł
szt.
Zegar wiszący ścienny 30cm szkło czarny
K-YP7170010-C
Zegar wiszący ścienny 30cm szkło czarny
Producent: K-
39,90 zł
szt.
szt.
Nowoczesny zegar na ścianę LINEA V2 Nowoczesny zegar na ścianę LINEA V2
ZW161_LINEA V1_20180607130745
Nowoczesny zegar na ścianę LINEA V2
Producent: IEM sp. z o.o.
69,00 zł
szt.
Zegar klapkowy auto-flip Zegar klapkowy auto-flip
CR_1131_RED
Zegar klapkowy auto-flip
Producent: Camry
26,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
Zegar ścienny brązowy BEINWIL Zegar ścienny brązowy BEINWIL
BEL136646
Zegar ścienny brązowy BEINWIL
Producent: Beliani
237,59 zł
szt.
Zegar ścienny CRISTAL 50CM Zegar ścienny CRISTAL 50CM
M5902367971113
Zegar ścienny CRISTAL 50CM
76,00 zł
szt.
Zegar ścienny kolorowy REIDEN Zegar ścienny kolorowy REIDEN
BEL136675
Zegar ścienny kolorowy REIDEN
Producent: Beliani
215,99 zł
szt.
szt.
Zegar ścienny z płyty MDF RETRO 60 cm TADAR
T5902643326064
Zegar ścienny z płyty MDF RETRO 60 cm TADAR
Producent: Tadar
niedostępny

Zegary antyczne - ścienne i stojące

Drewniane, lśniące, lakierowane i polerowane na wysoki błysk - to cechy charakterystyczne dla zegarów, które popularni określamy jako antyczne. Większość z nas pamięta z dzieciństwa miarowe tykanie zegara, ciężkie mosiężne wahadło i przyjemny dźwięk podczas nakręcania mechanizmu. Zegary antyczne to wiele wspomnień związanych właśnie z okresem dzieciństwa. Sklep internetowy TwojPasaz.pl to oferta obejmująca najpopularniejsze rodzaje zegarów, Każdy nich posiada komplet wyjątkowych zalet, które z pewnością przypadną do gustu również Tobie.

Zegary ścienne

Stanowią najpopularniejszy rodzaj spotykanych zegarów typu antyk. W przeciwieństwie do zegarów stojących na zajmują cennego miejsca. Doskonale prezentują się na każdej ścianie, a ich montaż nie wymaga skomplikowanych zabiegów i instalowania wielu uchwytów jednocześnie. Właściwe odwzorowanie kształtów i jakości wymaga od repliki zastosowania podobnych materiałów: drewna i metalu. Tablica z rzymskimi cyframi dodaje zegarowi charakteru z dawnych epok, podobnie jak wszelkie zdobienia. Zegary ścienne są dziś coraz częściej stosowane ze względu na unikalny urok, jakie nie oferują nowoczesne czasomierze. W erze elektroniki i wdzierającej się wszędzie komputeryzacji - zegar antyczny doskonale spełnia swoją funkcję i stanowi cenny element aranżacji wnętrza.

Zegary stojące

Stosowane zazwyczaj w stylowych restauracjach, obiektach użyteczności publicznej, rzadziej w domach, choć i tam pojawiają się coraz częściej. Wymagają przemyślanej aranżacji, by uniknąć efektu zagracenia pomieszczenia. Zegar antyczny stojący ustawiony w przestronnym salonie nie zdominuje cennej przestrzeni, lecz będzie jej atrakcyjnym spójnym elementem. W małych pomieszczeniach trudniej jest zachować właściwe proporcje. Dlatego warto wcześniej zastanowić się, co ma stanowić centralny punkt, na którym chcemy by skupiano wzrok zaraz po wejściu do pomieszczenia.

Zegary wahadłowe - długa historia czasu

Stosowane w zegarach antycznych wahadła pozwala na zaklasyfikowanie ich właśnie do rodzaju zegarów wahadłowych. Ich cechą wspólną jest wrażliwość na zmiany temperatury i ciśnienia. Dlatego przed zakupem należy przemyśleć dokładnie miejsce instalacji takiego zegara. Historia zegarów wahadłowych sięga siedemnastego wieku i od tego czasu na dobre zagościły w naszej świadomości jako najpopularniejszy rodzaj czasomierzy. Warto inwestować w coś, co nie tylko sprawdzi się także jako przedmiot, który przywoła te najpiękniejsze wspomnienia.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl