Promocje i wyprzedaże

Sklep wędkarski

Produkty dnia
Skarpeta bożonarodzeniowa 44 cm choinka różowa
Skarpeta bożonarodzeniowa 44 cm choinka różowa

20,90 zł

Cena regularna: 24,90 zł

Najniższa cena: 24,90 zł
szt.
Moskitiera na okno 130x150cm czarna
Moskitiera na okno 130x150cm czarna

5,90 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 5,90 zł
szt.

Złącze do lampek kabel wejście/wyjście

Złącze do lampek kabel wejście/wyjście
Złącze do lampek kabel wejście/wyjście

Złącze przedłużka 1 x wejście 2 x wyjście

Przedłużka, rozdzielacz, przedłużacz, łącznik  do lampek.

Specyfikacja:

  • 1x wejście,
  • 2 x wyjście,.
  • Na dwa okrągłe bolce,

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,90 zł

Kabel systemowy przedłużka diled do oświetlenia węży łańcuchów świetlnych światełek

Kabel systemowy przedłużka diled do oświetlenia węży łańcuchów świetlnych światełek
Kabel systemowy przedłużka diled do oświetlenia węży łańcuchów świetlnych światełek

Czarny kabel systemowy o długości 5m do oświetlenia LED.

 Systemy oświetleniowe można rozbudować o wszystkie artykuły zaczynających się od serii BA191

Dostępność: brak towaru

Cena: 22,00 zł

Łączenie i przedłużanie lampek i węży LED

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko okazja do przeżywania religijnych wzruszeń, ale też do stworzenia pięknych dekoracji. W dobie wielu możliwości wyboru nowoczesnych dekoracji, od początku grudnia zaczyna się eksponowanie ozdób świetlnych nie tylko w domu, ale i ogrodzie, na ulicach i placach miast.

Moda na oświetlanie domów na zewnątrz, drzew w ogrodzie, ustawianie świecących bałwanków, piramid i reniferów, przyszła do nas zza oceanu. Wcześniej widzieliśmy tylko na amerykańskich filmach, jak fantastycznie może wyglądać zimą okolica, oświetlona tysiącami kolorowych lampek. Dziś wszystkie akcesoria niezbędne do kompozycji świetlnych możemy bez trudu kupić w Polsce, także u nas w sklepie TwójPasaż.pl. Dajmy więc upust swojej wyobraźni i upiększajmy mieszkania oraz najbliższe otoczenie, przyczyniając zimowej aurze baśniowej magii.

Ciekawe kompozycje świetlne LED

Podstawą kompozycji świetlnych są lampki świąteczne. Od dziesiątek lat dekorujemy nimi naturalne i sztuczne choinki. Coraz rzadziej używane są tradycyjne żaróweczki, bo zużywają sporo prądu. Zastąpiło je nowoczesne oświetlenie ledowe, które jest energooszczędne: pobiera energię tylko do wytwarzania światła, natomiast nie przekształcają jej na ciepło. Lampki ledowe dają przyjemne, łagodne światło, które sprzyja zarówno świątecznej zadumie, jak i radosnym spotkaniom.

Bez przedłużek i złączek ani rusz

Nawet najdłuższy sznur lampek choinkowych czy węży świetlnych ma swój koniec. Tymczasem do dużych kompozycji potrzebujemy dużej liczby światełek. Na szczęście możemy łączyć komplety, tworząc długie łańcuchy świetlne. Przy zakupie lampek choinkowych należy sprawdzić, czy mają na końcu kabla przedłużki. Oznacza to, że można je łączyć z innym kompletem.

Przedłużki do lampek świątecznych są też w oddzielnej sprzedaży. Można je nabyć w naszym sklepie. Polecamy przedłużki do lampek do 6 złączy, co pozwoli na wykorzystanie nawet 6 kompletów światełek. Można z nich wyczarować całkiem pokaźną dekorację. Również na zewnątrz.

Innym niezbędnym gadżetem są złączki do lampek. Dzięki nim można połączyć przewody elektryczne, otrzymując w ten sposób pożądaną długość oświetlenia i unikając plątaniny kabli. Można ich również używać na zewnątrz.

Inne akcesoria przydatne do kompozycji świetlnych

Nasz sklep proponuje ponadto zakup innych akcesoriów, które mogą uatrakcyjnić świąteczne dekoracje. Należy do nich kontroler świateł. Podłączone do niego światełka mogą być przełączane na 8 typów oświetlenia (światło może być np. przygaszone, mocno jaśniejące, migoczące, falujące itp.). Ponieważ sterownik ma wmontowaną funkcję pamięci, po wyłączeniu i ponownym włączeniu odtwarza wcześniejsze ustawienia. Nadaje się do użytku na zewnątrz. Stopień ochrony wynosi IP44.

Warto też zaopatrzyć się w zasilacz transformatorowy nadający się do różnych konfiguracji oświetleniowych. Przyda się również trójnik - przedmiot służący do rozszerzenia sieci LED aż do 2 tysięcy diod.

Wszystkie opisywane urządzenia, a także przedłużki i złączki do lampek choinkowych to koszt od kilku do kilkudziesięciu złotych. To niewielki wydatek, który może sprawić wiele radości u sąsiadów czy przechodniów, gdy dom i ogród zabłyśnie setkami (nawet tysiącami) światełek.

Uwaga na bezpieczeństwo !

Iluminacja świąteczna cieszy po warunkiem, że zadbaliśmy o to, by nie zdarzył się pożar czy porażenie prądem. Dlatego wszystkie dekoracje świetlne muszą mieć odpowiedni stopień ochrony, nie mniejszy niż IP20 dla dekoracji wewnętrznych i IP44 dla dekoracji zewnętrznych.

Poza tym w oświetleniu używanym  na zewnątrz, takie elementy jak przewody, oprawki i połączenia są gumowe i lepiej izolowane. Wszystkie dostępne w Twojpasaz.pl dekoracje świetlne mają podane parametry: napięcie znamionowe, pobór mocy oraz odpowiednią klasę ochrony IP. Są więc w pełni bezpieczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl