Powiadomienia Web Push
To proste, zwięzłe i konkretne komunikaty, które będą się pojawiały w dolnym rogu ekranu. Znajdziesz w nich najnowsze promocje, kody rabatowe i wiele innych informacji, które mogą Cię zaskoczyć – sprawdzisz?
Dlaczego warto kliknąć "Obserwuj"?

Nie czekaj na promocje z newslettera, wystarczy włączyć powiadomienia, by otrzymywać je w czasie rzeczywistym! To także sposób na uzyskanie informacji o nowych produktach, których nie znajdziesz nigdzie indziej i najnowszych wpisach na naszym blogu.
Jak to działa?
Nie, nie będziemy spamować Cię setką komunikatów na godzinę. Powiadomienia web push, po wyrażeniu zgody, będą wysyłane w czasie rzeczywistym – bez konieczności podawania jakichkolwiek danych. W dostarczeniu komunikatu nie przeszkadzają filtry antyspamowe ani oprogramowanie blokujące wyświetlanie reklam.
Dlaczego warto kliknąć "Obserwuj"?
informacje o aktualnych promocjach w czasie rzeczywistym
specjalne kody rabatowe na zakup asortymentu z naszego sklepu
zapowiedzi nowych produktów
powiadomienia o najnowszych wpisach na blogu
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl