Szklarnia z poliwęglanu

 

Nie ma chyba osoby na świecie a przynajmniej w Polsce która nie chciała by przedłużyć ciepłe, słoneczne dni. Mimo iż jak wiadomo każda pora roku ma swoje plusy i minusy w ziemie np. możemy ogrzać się przy kominku, są też święta i choinka, a drzewa otula piękna biała pierzynka.

Cykl pór roku jest ściśle związany z przyrodą, gdy robi się cieplej rośliny zaczynają kiełkować i rosnąć dzięki czemu wydają plony a my mamy dostęp do świeżych soczystych polskich warzyw i owoców. Jak świat światem człowiek starał się oszukać chodź trochę naturę tak aby zmaksymalizować plony i mieć co jeść przez dłuższy czas. Mimo postępu technologicznego i modyfikowaniu żywności tak aby była bardziej odporna na warunki atmosferyczne oraz choroby, niezastąpione okazują się wszelkiego rodzaju szklarnie ogrodowe. Uprawy przemysłowych ilości roślin nie mogę obejść się bez szklarni, które sprawiają iż rośliny zazwyczaj sezonowo kwitnące mogą wdawać plony nawet cały rok, nie powodując zastojów w interesie oraz martwych okresów. Również osoby posiadające przydomowe ogródki lub działki uprawne stawiają różne duże lub małe szklarnie aby maksymalnie przedłużyć możliwość korzystania z ogrodu i ochronić rośliny przed zimnymi nocami.

W ofercie sklepu TwojPasaz.pl znajdziecie spory wybór różnego rodzaju szklarni, od zwykłych foli po prawdziwe szklarnie z poliwęglanu charakteryzujące się wysokiej jakości mocnymi ramami aluminiowymi i izolowanymi szybami. Płyty szyb są wykonane ze specjalnego termoaktywnego poliwęglanu (PC), jest to nowy typ materiału termoplastycznego. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uderzenia i twardością. Szklarnie ochronią nasze zbiory przed chłodem a także gradem są doskonałym pomysłem dla osób których nie stać na wykonanie i zaprojektowanie ogrodu zimowego.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl