Urządzanie niewielkiego mieszkania

Każdy z nas marzy o swoim własnym mieszkanku. Niestety, nie wszystkim się udaje spełnić to marzenie. Jednak kiedy się już ono ziści często nie spełnia do końca naszych oczekiwań.

Głównym i najczęstszym problemem w pierwszym mieszkaniu jest miejsce, a raczej jego brak. Każdy urządzający niewielkie mieszkanko ma nie lada problem do rozwiązania. Podpowiedzą mogą okazać się szafy z przesuwanymi drzwiami/lustrami, które optycznie powiększają pomieszczenie, a dodatkowo pomieszczą naprawdę sporo rzeczy. Kolejnym trikiem mogą okazać się, tak zwane,parawany/kotary, dzięki którym z łatwością oddzielisz część sypialną pokoju od części dziennej. Jednak jeśli jest to niemożliwe, istnieje możliwość "ukrycia" łóżka - albo na antresoli, albo w podeście/szufladzie. Pierwsza propozycja jest zarezerwowana dla niewielkich, ale wysokich pomieszczeń. Poprzez antresole, która nazywana jest często półpiętrem, zaoszczędzimy sporo miejsca, ponieważ na górze może znajdować się łóżko, a pod antresolą, na poziomie podłogi, można urządzić pokój dzienny. Nie tracimy w ten sposób cennego miejsca. Drugie rozwiązanie sprawdzi się również niewielkich pomieszczeniach, o normalnej wysokości. W dużej szufladzie, która będzie stanowiła swego rodzaju podest, zmieścimy łóżko. W dzień będzie ono całkowicie niewidoczne, a dodatkowo uatrakcyjni estetykę pomieszczenia. W nocy natomiast z łatwością je wysuniemy.

Przy urządzaniu małego mieszkanka musimy pamiętać o jednorodnym doborze stylu, dodatków i dekoracji. Nie możemy stawiać na przepych, bo mieszkanie będzie wyglądało na zagracone.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl