Piłkarzyki

Piłkarzyki są grą towarzyską znaną już od kilku pokoleń, kiedy to kibice piłki nożnej zapragnęli stworzyć własną drużynę piłkarską. Jeszcze do niedawna wystarczył komplet postaci, dwóch graczy oraz w miarę mocny blat i można było cieszyć się doskonale spędzonym popołudniem w gronie przyjaciół. Obecnie piłkarzyki stały się na tyle popularną grą towarzyską, że producenci prześcigają się w udoskonaleniu sprzedawanych produktów. W tej chwili w dziale "piłkarzyki" odnajdziemy już nie tylko stoły do piłkarzyków, ale całą masę akcesorii i dodatków, które nie tylko urozmaicają grę, ale również podnoszą standard rozgrywek piłkarskich wpływając jednocześnie na wyniki zawodników.

I tak w obrębie kategorii z piłkarzykami znajdziemy najróżniejsze piłeczki, które różnią się ciężkością, kolorami i kształtem. Figurki do piłkarzyków możemy już ubrać w specjalne koszulki i spodenki szyte na miarę. Mało kto również ręcznie liczy zdobyte gole – wygodniejszy okazuje się uniwersalny elektroniczny licznik do piłkarzyków. Nikt również nie kupuje stołów, które nie mają wygodnych teleskopowych prowadnic czy ślizgowych łożysk. Takich dodatków do chyba najpopularniejszej obecnie gry stołowej jest mnóstwo i na pewno będą pojawiać się kolejne wzbogacające grę akcesoria.

Coraz ważniejszą rolę odgrywa również design piłkarzyków. Kolor, materiał i wykończenie piłkarzyków stały się równie istotne, co jakość ich wykonania. Popularne są czarne i brązowe kolory, w połączeniu z metalowymi elementami wykończeniowymi. Nie mniej jednak Klienci zawsze pytają o certyfikaty świadczące o  najwyższej jakości CE oraz TUV/GS.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl