Akcesoria do piłkarzyków

Decydując się na zakup piłkarzyków pamiętajmy, że wybieramy produkt, z którego będziemy korzystać przez najbliższe kila lat. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest możliwość zakupu w sklepie dodatkowych elementów i akcesoriów, wpływających na jakość gry. Obecnie producenci wprowadzają na rynek gadżety, dzięki którym gra w piłkarzyki stołowe coraz bardziej imituje prawdziwą grę.

Wybierając stół decydujemy się również na zakup odpowiednich figurek do piłkarzyków. W tej chwili możemy do nich dobrać komplet koszulek wybranej reprezentacji państw wraz z odpowiednimi numerami dla postaci. Możemy w ten sposób odegrać prawdziwe mistrzostwa świata w gronie przyjaciół na naszych prywatnych stołach do piłkarzyków. Jednak nie tylko wygląd jest ważny. Poziom gry podnoszą na pewno odpowiednio dobrane piłeczki, a wśród nich korkowe, kauczukowe i plastikowe. Piłeczki są zazwyczaj wyposażone w antypoślizgową powłokę , dzięki której możemy kontrolować jej szybkość i tor lotu.

Jakość gry podnoszą na pewno teleskopowe prowadnice zamocowane na odpowiednich odbojnikach z dopasowanymi blokadami stoperów. Wśród akcesoriów do piłkarzyków są także gadżety, które nie wpływają bezpośrednio na jakość gry, ale na pewno przysparzają wiele zabawy graczom. Możemy zamontować do naszych stołów piłkarskich uchwyty na butelki, ponieważ stawianie napojów na blacie może okazać się ryzykowane podczas gry i niszczyć jego powierzchnię. Aby nie skupiać się na podliczaniu wyników można zastosować także uniwersalne liczniki goli, wyposażone w elektroniczny wyświetlacz oraz wbudowany głośniczek. Dzięki czemu nie musimy zatrudniać do pracy komputerów.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl