Zestawy pokerowe

Zestawy pokerowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają gry towarzyskie w każdym miejscu i o każdej porze. Wszystkie akcesoria potrzebne do gry znajdują się w poręcznych walizkach wykonanych z aluminium lub drewna, które urzekają wyglądem i cieszą pojemnością. Coraz częściej kuferek do zestawów wyposażony jest również w troley – wygodny wózek na kółkach, dzięki któremu możemy walizkę ciągnąć za sobą a nie ją dźwigać.

Pamiętajmy jednak, że zestaw pokerowy to przede wszystkim zawartość walizki, która stanowi o jakości gry. I tak w jej skład wchodzą oczywiście żetony, a te muszą być pierwszej jakości. Oczywiście muszą to być żetony laserowe, z odblaskową powierzchnią i koniecznie z nominałami. Najpopularniejsze są zestawy pokerowe w skład których wchodzi 500 i 1000 sztuk  żetonów – wówczas gra trwa dłużej i przysparza więcej emocji.

Oprócz żetonów, które wypełniają największą część walizki, w skład zestawu wchodzą również talie do gry w pokera, kostki do gry oraz znaczki krupiera, aby nasza gra z przyjaciółmi przypomniała grę w prawdziwym kasynie. Do zestawów producenci i sprzedawcy często dołączają gratisy, tj. rozdawacze czy tasowacze do kart, które na pewno urozmaicają grę i wprowadzają elementy profesjonalnego pokera.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl