Akcesoria pokerowe

Gra w pokera obok bilarda i piłkarzyków już od dawna wyszła poza ramy kasyna i salony gier, stając się naszą domową i barową rozrywką w gronie przyjaciół i rodziny. Im częściej prowadzimy rozgrywki, tym bardziej odczuwamy brak dodatkowych akcesoriów pokerowych, które nie tylko usprawniają naszą grę, ale również powodują, że coraz bardziej przypomina profesjonalne rozgrywki karciane.

Takim podstawowym dodatkiem są na pewno odpowiednie żetony. Nie kupujemy już zwykłych plastikowych znaczków, ale profesjonalne, ważące 11 gramów żetony, koniecznie z nominałami i koniecznie o odblaskowej powierzchni z niepowtarzalnymi refleksami laserowymi i metalowym rdzeniu umieszczonym dokładnie na środku. Wśród innych dodatków do pokera znajdziemy też rozdawacz kart – profesjonalne urządzenie rodem z kasyna, które urozmaici każdą rozgrywkę karcianą a także najróżniejsze maszynki do tasowania kart wykonane z plastiku lub drewna. Tasowacze czy też tasowniki są bardzo proste w użyciu – wystarczy wcisnąć przycisk aby nastąpiło błyskawiczne potasowanie kart a nasza gra była w 100% uczciwa.

Wszystkie akcesoria pokerowe chowamy w odpowiedniej walizce czy kuferku, które również można dokupić w sklepie internetowym. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na pojemność walizki, dodatkowe przegrody na akcesoria oraz materiał, z którego jest wykonana. Bardziej wytrzymałe są walizki aluminiowe niż drewniane, do których można też zamontować specjalny wózeczek, tzw. troley, dzięki któremu nie musimy dźwigać akcesoriów pokerowych, ponieważ cały ciężar przenosimy  na kółka.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl