Parawany pokojowe / dekoracyjne

Parawany dekoracyjne znalazły obecnie wszechstronne zastosowanie. Używamy ich w domu, widzimy coraz częściej w restauracjach a także w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy w gabinetach lekarskich. Ze względu na przeznaczenie szukamy parawanów mniej lub bardziej szerokich, o odpowiedniej wysokości oraz transparencji.

Trzy skrzydłowe parawany pokojowe są dość wąskie, dlatego najczęściej wykorzystujemy je jako ozdobny element, którego głównym zadaniem jest odgradzanie od siebie przestrzeni w niewielkich pomieszczeniach. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w barach i restauracjach – parawan dekoracyjny oddziela od siebie stoliki a jednocześnie może być zadrukowany elementem graficznym budującym wizerunek danego miejsca. Nie inaczej jest już w gabinetach lekarskich i kosmetycznych, gdzie pojawiają się przepiękne drewniane czy bambusowe parawany, które budując atmosferę intymności danego miejsca, stanowią jednocześnie niesamowity element wystroju wnętrza.

Z kolei kupując parawan pokojowy do domu, skupiamy się przede wszystkim na jego wyglądzie. Możemy z niego stworzyć prowizoryczną ściankę, wydzielać pomieszczenia, aranżować zbyt duże przestrzenie czy po prostu zasłaniać miejsca, którymi nie chcemy się chwalić przed gośćmi. Dlatego najczęściej kupowane a jednocześnie najbardziej praktyczne są parawany czteroskrzydłowe i pięcioskrzydłowe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z odpowiednio dobranymi nadrukami stały się ostatnio produktami szeroko docenianymi ze względu na praktyczne zastosowanie oraz walory estetyczne.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl