Łóżko metalowe to ponadczasowa stylistyka.

Łóżko metalowe to ponadczasowa stylistyka.

Łóżka metalowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. Nic dziwnego. To eleganckie, czasem fantazyjne konstrukcje, które dzięki swojej lekkiej optycznie, ażurowej formie, nie przytłaczają, pomimo dużych rozmiarów. Jest w nich coś nostalgicznego i urokliwego, co nigdy nie wychodzi z mody. Doskonale też wpisują się w obecne trendy. Łóżko metalowe idealnie komponuje się z wyposażeniem wnętrz industrialnych.

Łóżko metalowe nowoczesne

Nowoczesne projekty łóżek metalowych nawiązują formą do tradycyjnych modeli. Mają one jednak bardziej ozdobne i zaskakujące kształty. Widać zabawę formą i detalami, także ciekawe rozwiązania funkcjonalne. Niektóre modele mają specjalnie przeskalowaną formę lub dużą ilość fantazyjnych zdobień. Dzięki temu zdecydowanie stają się najciekawszym elementem wyposażenia sypialni.

 

Łóżko metalowe z elementami drewnianymi

Wzbogacenie konstrukcji łóżek metalowych o elementy drewniane pozwala na stworzenie wyjątkowo ciekawych projektów. Połączenie drewna z metalem daje możliwość tworzenia ciekawych zestawień wizualnych, które razem tworzą nową, niebanalną jakość. Łatwiej jest też zestawić takie łóżka z typowymi meblami pokojowymi. Jeśli kolor drewnianych elementów będzie taki, jak kolor mebli w sypialni – uzyskamy, spójny i harmonijny wygląd wyposażenia całego wnętrza.

Łóżko metalowe retro

Niektóre modele łóżek metalowych projektem nawiązują do dawnego wyposażenia mieszkań. To nowoczesne repliki łóżek, solidnych i prostych w formie. To typowo użytkowe projekty, bez ozdobników czy fantazyjnych elementów. To także najczystszy w formie styl industrialny, surowy i pozbawiony zdobiących mebel detali.

 

Stoliki nocne metalowe

Łóżko metalowe najładniej będzie się prezentować zestawione ze stolikiem nocnym metalowym, w tym samym stylu. Również takie szafki nocne są lekkie optycznie, fantazyjne i bardzo praktyczne.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl