Parasole ogrodowe

Jeśli uwielbiasz spędzać wakacje w ogrodzie, na tarasie czy działce, niezbędny okaże się dla ciebie parasol ogrodowy. Charakteryzuje go bardzo łatwy i nieawaryjny system składania i rozkładania za pomocą korbki, dzięki czemu będzie długo służył swoim użytkownikom. Parasole mają różne wielkości, jednak praktyczne są takie, które mają co najmniej  3 metry średnicy, dzięki czemu chronią przed słońcem i lekkim deszczem na większej powierzchni.

Parasole z poliestru są stosunkowo łatwe w utrzymaniu – poszycie można czyścić mokrą gąbeczką, a aluminiowe części konstrukcji wycierać na sucho. Parasole ogrodowe są odpowiednio wysokie aby nie haczyć o nie głową, a także stabilne dzięki zastosowaniu u podnóża krzyżakowej podstawy mocującej. Mamy do wyboru parasole tradycyjne, wkładane do otworu w stole lub wolnostojące, ale z nóżką po środku średnicy oraz parasole na wysięgniku, które są droższe, ale mają zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązania konstrukcyjne i dają więcej przestrzeni i możliwości aranżacji na tarasie czy w ogrodzie.

Parasol można codziennie składać i przykrywać pokrowcem uszytym pod wymiar, dzięki czemu posłuży nam przez długie lata i zachowa swój oryginalny kolor poszycia. Parasol można także przenosić w dowolne miejsce ponieważ dzięki zastosowaniu lekkiej i wytrzymałej konstrukcji aluminiowej waży on zaledwie kilka kilogramów.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl