Nowoczesna stylizacja włosów

Nowoczesna stylizacja włosów

Burza włosów na głowie to marzenie każdego. Lśniące, zdrowe, piękne włosy to urodowy atut. Dawniej myło się włosy w strumieniu albo w wodzie wyciągniętej ze studni, czasem płukało się je tylko wodą z octem i właściwie nie stosowało się żadnych kosmetyków. I trzeba było czekać, aż włosy samoistnie wyschną.


Suszenie włosów


Osoby mające długie włosy potwierdzą, że czekanie, aż włosy same wyschną, trwa czasem dosyć długo. Na szczęście dziś suszenie włosów można przyśpieszyć. Nowoczesne suszarki mają zabezpieczenia przed przegrzaniem strumienia ciepłego powietrza, więc są bezpieczne dla włosów.

 


Suszarkę możemy wybrać w najprostszej opcji z jedną końcówką. Możemy też wybrać suszarkę z dodatkowymi funkcjami. Suszarka z dyfuzorem pomoże we wstępnym ułożeniu włosów i doda im objętości. Efekt jest zaskakujący! W czasie suszenia dyfuzor, czyli końcówkę z wypustkami, przesuwamy po skórze głowy, obracając go co chwilę. Pasma nie tylko delikatnie się skręcają i od razu stają się puszyste.

 

 
Suszarka ze szczotką do włosów pozwala na suszenie i prostowanie włosów jednocześnie. Można nią też modelować włosy, nadając im naturalny, atrakcyjny wygląd. To naprawdę działa!
 


Prostowanie włosów


Wiele kobiet już nie wyobraża sobie codziennej stylizacji włosów bez prostownicy. Tylko to urządzenie daje efekt idealnie wyprostowanych włosów. Wcześniejsze modele prostownic mogły przegrzewać włosy. Dziś na szczęście są to bardzo bezpieczne urządzenia. Nowoczesne technologie sprawdziły, że prostownice są skuteczne i nie niszczą włosów.
 

Większość modeli ma płytki ceramiczne. Nieprzywierające, o bezpiecznej strukturze, które dają doskonały efekt.
 

Nowością są prostownice na podczerwień. Tutaj działanie prostujące płytek ceramicznych dodatkowo wspierane jest dodatkowym efektem promieniowania podczerwonego. Światło to ma zbawienny wpływ na organizm, w tym i na włosy. Stymuluje odbudowę struktury włosów, ma wpływ na poziom ich nawilżenia oraz wzmacnia strukturę włosów. Regularne stosowanie z pewnością sprawi, że włosy będą piękne i mocne.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl