Dmuchane baseny do ogrodu

Dmuchane baseny do ogrodu

Ciepłe dni zachęcają do wypoczynku w ogrodzie. A w czasie upałów nie ma przyjemniejszej rozrywki jak chłodząca kąpiel w basenie. To radość wspólnie spędzanych w rodzinnym gronie chwil. Dla dorosłych to forma relaksu a dla dzieci inspirująca, radosna zabawa. Jaki basen dmuchany wybrać? Podpowiadamy w tym artykule.

 

 

Dla najmłodszych dzieci

 

Dmuchany brodzik basenowy jest niewielkich rozmiarów. Zmieści się nawet na niedużym balkonie. Dla maluchów jest sposobem na przyjemną zabawę i oswojenie z wodą. Dla rodzica widok radośnie chlapiącego się dziecka to bezcenne chwile.

Baseny dla dzieci to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu. Małe dzieci w czasie upałów mogą doznać przegrzania na słońcu. To bardzo groźna sytuacja, której skutki mogą być poważne. Wielokrotne schłodzenie ciała reguluje temperaturę i zapobiega przykrym konsekwencjom. 

 

 

Dmuchane baseny dla dzieci

 

Pomysłowość projektantów dmuchanych basenów nie zna granic! Na rynku pojawiły się bajecznie kolorowe, fantazyjne baseny i brodziki, często o fantazyjnych kształtach. Tęcza, kawałki owoców, zjeżdżalnia – takie baseny robią ogromne wrażenie.

 

 

 

Niektóre modele basenów ogrodowych mają także dodatkowe funkcje. Natrysk w formie fontanny? Tak, teraz to możliwe. Z pewnością taka opcja ucieszy niejedno dziecko, inspirując je do dodatkowych zabaw.

 

 

Wodna trampolina

 

Gdy dzieci znudzą się już chlapaniem w wodzie – zaskocz je czymś nowym. Basen dmuchany z podwyższonymi ściankami, mający funkcję wodnej trampoliny, to kolejny sposób na letnie zabawy. Taki basen po wysuszeniu można napełnić piłeczkami i wtedy dzieci mają kolejną rozrywkę.

 

 

 

Baseny dmuchane dla dorosłych

 

Wyobraź sobie relaks w ogrodzie lub na tarasie, gdy po upalnym dniu w pracy możesz się schłodzić w basenie, wypoczywając na wygodnym siedzisku… Nie, nie trzeba jechać do SPA! Wystarczy nowoczesny dmuchany basen, w którym zmieszczą się nawet cztery dorosłe osoby. To wspaniały pomysł na wspólne spędzanie czasu.

 

 

 

Bezpieczeństwo letnich kąpieli

 

Pamiętajmy, by nigdy, nawet na chwilę, nie zostawiać kąpiących się dzieci bez nadzoru osoby dorosłej. To ważne, by w razie choćby zachłyśnięcia wodą, szybko reagować. Małe dzieci zawsze potrzebują dodatkowych zabezpieczeń.

 

 

Popularne pływaczki są po prostu niezbędne. Świetnie sprawdzają się także dmuchane kółka, dzięki którym zawsze górna połowa ciała dziecka jest nad lustrem wody. Gdy zabieramy dziecko na otwarte akweny, warto mieć ze sobą dmuchaną kamizelkę ratunkową. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl