Aranżacja ergonomicznej kuchni za pomocą nowoczesnych półek.

Meble kuchenne - nowoczesne półki w stylu loft i industrialnym.

Wyposażając kuchnię w praktyczne i funkcjonalne półki kuchenne, można uporządkować i posortować akcesoria i wydatnie zwiększyć przestrzeń do przechowywania przyborów kuchennych lub żywności. Półki kuchenne można dostosować do zróżnicowanych potrzeb, umieszczając je na meblu, w narożniku lub zawieszając na ścianie. W asortymencie producentów znajdują się półki kuchenne, które z pewnością będą pasować do stworzenia przyjemnej i ergonomicznej kuchni. W zależności od wielkości kuchni można zdecydować się na półkę, która spoczywa na blacie i zapewnia dodatkowe miejsce na akcesoria, półę wolnostojącą lub na ścienną półkę kuchenną wiszącą. Istnieje wiele modeli półek kuchennych specjalnie zaprojektowanych do przechowywania papierowych ręczników, naczyń lub żywności. Jeśli chodzi o dekorację i praktyczność, dobrym wyborem jest wąska półka kuchenna na kółkach, którą można umieścić między meblami, między meblami a ścianą, meblami a innym urządzenia, czy też postawić ją jako wolnostojącą. Wolnostojąca półka kuchenna jest bardzo praktyczna do deponowania codziennych naczyń, takich jak talerze czy szklanki. Pozwala to na łatwy dostęp do naczyń, które są używane kilka razy dziennie.
Gdy mamy kuchnię urządzoną w stylu industrialnym, bardziej praktyczne i łatwiej dostępne półki kuchenne pozwalają również na wyeksponowanie ładnych, oryginalnych naczyń i przedmiotów ozdobnych.
Półki kuchenne można też wkomponować do stylu loftowego, gdzie będą przypominać przeszłość przemysłową. Natomiast na ceglanej ścianie najlepiej sprawdzi się seria małych dekoracyjnych półek w kolorze pop, które dają ulgę pomieszczeniu. Dobrze jest wtedy wybrać odcień, który jest już obecny w kuchni, dopasować je do koloru mebli, urządzeń lub szafek kuchennych, aby stworzyć idealną harmonię. 
Narożniki w kuchni to często zmarnowane przestrzenie. Zastosowanie kuchennych półek narożnych znacząco zwiększa użyteczność tej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie książek kucharskich, dodanie dekoracyjnego akcentu, czy też o zmianę układu potraw, z pewnością można zyskać nowe miejsce do przechowywania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl