Sprzęt karaoke / zestawy karaoke

Jeśli lubisz organizować interesujące wieczory dla przyjaciół, jesteś mistrzem ceremonii lub po prostu chcesz świetnie się bawić w gronie przyjaciół i rodziny – idealnym rozwiązaniem będzie zestaw karaoke. Jest to bardzo łatwy w użyciu kompletny zestaw nagłaśniający, dzięki któremu zostaniesz prawdziwym piosenkarzem we własnym domu.

W skład zestawu karaoke wchodzi wzmacniacz, kolumny głośnikowe oraz mikrofon lub kilka mikrofonów wraz z zestawem kabli łączeniowych. Taki sprzęt jest stosunkowo lekki jednak jeśli często się z nim przemieszczasz lub dokupujesz dodatkowe akcesoria – możesz zaopatrzyć się w specjalną walizkę na kółkach dzięki której bez problemu zabierzesz zestaw na wieczory organizowane u przyjaciół. Zestaw taki można używać nie tylko do zabawy, ale także do nauki śpiewania czy przygotowując się do konkursów śpiewu.

Wśród zestawów karaoke mamy także droższe sprzęty, które znajdą swoje zastosowanie w barach, ośrodkach kultury czy w świetlicach dla dzieci. Samodzielny i w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke czy przy organizacji imprez, festynów, zabaw dla dzieci itp. Profesjonalne sprzęty karaoke są idealne w użytkowaniu przenośnym, nawet tam gdzie nie ma stałego dostępu do prądu, ponieważ wzmacniacz i głośniki wyposażone są w akumulator wielokrotnego ładowania.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl