Kot, dprzyjaciel któremu też można sprawić wiele przyjemności.

Coraz częstszy przyjaciel człowieka, a także zwierzę domowe, na które decyduje się coraz więcej osób.
Nie jest tak wymagający jak pies, nie wymaga codziennych spacerów, tresury, długich zabaw. Ale kupując czy adoptując kota ze schroniska, również trzeba pamiętać, że kot, jak każde zwierzę, ma swoje wymagania.
W pierwszej kolejności należy udać się do weterynarza, który stwierdzi, czy naszemu pupilowi nic nie dolega. Wykona niezbędne szczepienia, zaleci kolejne. Gdy nie chcemy prowadzić hodowli należy zastanowić się na sterylizacją lub kastracją. Wyeliminuje to problem niechcianych kotów.
Należy zaopatrzyć się w niezbędne artykuły takie jak: kuweta ( otwarta lub zamykana), żwirek, drapak dla kota, a najlepiej kilka, miseczka na wodę i pokarm, zabawki dla kota. Wszystkie te rzeczy w bardzo niskich cenach możecie kupić w sklepie TwójPasaż.pl. Warto odwiedzić stronę www.twojpasaz.pl
Kot może żywić się tylko suchą karmą, ale najbardziej polecana jest mokra, z dużą zawartością mięsa, Można również samego gotować lub dawać kotu surowe mięso. Najbardziej polecana jest wołowina oraz drób. Należy pamiętać o wodzie, do której kot powinien mieć ciągły dostęp.
Koty żyją kilkanaście lat. Biorąc zwierzę do domu, trzeba się z tym liczyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl