Regały pokojowe / półkowe

Regały pokojowe są takim rodzajem mebli, które kupujemy przede wszystkim ze względu na ich funkcjonalność. Muszą być stabilne a dodatkowe wytrzymać obciążenie przedmiotów, które chcemy na nich ustawić. Regały  wybieramy tak, aby idealnie wpasowały się w miejsce, które na nie przeznaczyliśmy w mieszkaniu. Dlatego bardzo często są to regały narożne, wypełnione na całej wysokości szeregiem półek, dzięki czemu zajmują niewiele  miejsca, ale są jednocześnie bardzo pojemne. Wygodne są lekkie, aluminiowe konstrukcje na kółkach, zwłaszcza jeżeli często trzeba regały przesuwać, np. aby dokładnie posprzątać mieszkanie.

Poza doborem kształtu mebla – narożny czy prosty przyścienny, ważny jest też wygląd półek. Jeżeli chcemy na regale umieścić produkty, które mają stanowić ekspozycję w naszym domu (puchary, nagrody, książki lub po prostu przedmioty pasjonackie), wybierzemy neutralny kolor, tworzywo i kształt, tak aby podkreślić nasze rzeczy. Ze względu na rodzaj układanych na regale przedmiotów, musimy również zwrócić uwagę na jego rozmiar – wysokość i szerokość półek i przede wszystkim głębokość regału.

Jeśli natomiast regał ma być nie tylko funkcjonalny, ale też być ozdobą w naszym domu, musimy dobrać go tak, aby pasował do aranżacji naszego mieszkania. Ostatnio coraz częściej dostępne są regały pokojowe, które podobnie jak te sklepowe mają lustrzaną powierzchnię od strony frontalnej, dzięki czemu zyskujemy dodatkowy efekt wizualny. Nasza ekspozycja jest bardziej widoczna i przykuwa przez to uwagę naszych gości.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl