Wynajem pawilonów i piłkarzyków

Wypożyczanie sprzętu.

Firma Granos Group sp. z o.o. wypożycza pawilony handlowe w całym kraju, cena wypożyczenia jest zależna od wielkości pawilony i waha się między 50 a 80 zł / dobę.
Do tej ceny należy doliczyć koszta wysyłki w obie strony oraz kaucję połowy wartości namiotu.
Po odesłaniu namiotu i po stwierdzeniu że namiot jest w dobrym stanie i nie jest zniszczony kaucja jest zwracana wypożyczającemu.

Wypożyczamy również stoły piłkarskie na specjalne okazje, cena wypożyczenia piłkarzyków to 100zł za 2 doby plus koszta wysyłki w obie strony. Przed wynajmem pobieramy kaucję połowy wartości piłkarzyków, którą po oddaniu stołu i nie stwierdzeniu uszkodzeń zostaje oddana klientowi.

W celu wynajmu sprzętu należy kontaktować się telefonicznie na numer: (68) 506 50 56.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl