Namioty handlowe / Pawilony ogrodowe

Czas wakacji to doskonała pora na spędzanie wolnego czasu na dworze. Organizując imprezy w ogrodzie czy gdziekolwiek pod gołym niebem, musimy liczyć się z pogodą, która szybko może ulec zmianie i niemiło nas zaskoczyć. Aby uniknąć nieprzyjemności wynikających  ze złej aury, lepiej się na nią przygotować i zakupić odpowiednie zadaszenie w postaci pawilonów ogrodowych. Jest to doskonały zakup, który służyć nam będzie przez wiele lat i który będzie można wykorzystać do różnych celów: komunia dziecka, urodziny, wesele czy inne przyjęcie dla rodziny lub znajomych.

Namioty ogrodowe mają różną wielkość i dwojaki system rozkładania i składania. Najbardziej popularne są pawilony 3 x 3 metry, 3 x 6 metrów oraz 3 x 9 metrów. Taka wielkość pozwoli nam już spokojnie zorganizować przyjęcie w ogrodzie pod osłoną nieprzemakającej plandeki. Mamy do dyspozycji dach oraz ścianki (z oknami lub całkowicie zabudowane), które mocowane są albo na szybko rozkładalnym stelażu albo na montowanych pojedynczo rurkach aluminiowych. Obie konstrukcje pawilonów są wytrzymałe, jednak osoby prywatne często decydują się na tańsze namioty składane „rurka po rurce” ponieważ zazwyczaj rozkładają taki pawilon na cały okres wakacji i składają pod koniec sezonu letniego.

Z kolei handlowcy objazdowi czy gminy kupują zdecydowanie wygodniejsze automatyczne namioty handlowe. Pawilony oparte o konstrukcje stelażowe można w bardzo szybkim czasie składać i rozkładać, dzięki czemu wykorzystuje się je do różnych celów: gminne imprezy, stoiska handlowe i inne wydarzenia plenerowe. W ofercie są również dużo większe pawilony o zdecydowanie wyższej garmaturze,  które są pawilonami całorocznymi. Wykorzystywane są najczęściej jako garaże samochodowe lub bary sezonowe ogrzewane dodatkowo specjalnymi dmuchawami.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl