Parawany dla hoteli/restauracji

Przyglądając się potrzebom nowoczesnego społeczeństwa restauracje chcą zapewnić swoim klientom maksymalnie dużo prywatności. Kupują  parawany dla restauracji tak aranżując swoje wnętrze, aby klienci restauracji, czyli się komfortowo i swobodnie dyskutując między sobą. Restauracje z parawanów tworzą samodzielne boksy z wejściem prowadzącym do stolika, zalet takiego rozwiązania jest, co najmniej kilka. Po pierwsze jest to rozwiązanie relatywnie tanie, po drugie łatwo parawan zdemontować i całkowicie zmienić aranżacje, łącząc boksy lub dzieląc. Wytworne restauracje japońskie zamawiają parawany japońskie tak, aby wnętrza ich restauracji jak najbardziej przypominały tradycyjne restauracje spotykane w kraju kwitnącej wiśni.

Projektanci nowoczesnych wnętrz w pokojach hotelowych również często zamawiają parawany dla hoteli, które wykorzystują do ciekawych aranżacji apartamentów hotelowych. Takie wykonane pomieszczenia dodają nowoczesności oraz stylu oraz pieszczą wyrafinowane gusta gości hotelowych. Daje to również możliwość dostosowania wyglądu pokoju do indywidualnego gusta klientów hotelu, tak stawiając parawany jak życzy sobie dana osoba a nawet takiego wyglądu, jakiego danej chwili oczekuje. Do pokoju hotelowego wystarczy wtedy zamówić meble oraz telewizor i już możemy przyjmować gości.

Mimo iż jest to coraz częstsze wyposażenie domów, hoteli oraz restauracji sprzedażą parawanów nie zajmuje się zbyt wiele sklepów, zwłaszcza w naszym kraju. Sklepy niesłusznie twierdzą, iż jest to produkt niszowy i drogi nie wart poświęcenia mu czasu i energii.  A szkoda, ponieważ można już kupić relatywnie tanie parawany jednoczęściowe, które spokojnie spełnią swoją rolę w domu czy też innym pomieszczeniu. Zamiast stawiać w domu ścianki działowe tracąc przy tym dużo pieniędzy, możemy kupić parawan pięcioskrzydłowy, który nie dość, że będzie spełniał podobne funkcje to na pewno będzie ładniejszy i oryginalny niż zwykła ścianka.  Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które często lubią zmieniać wystrój swoich mieszkań, ponieważ parawan można przemieścić bezproblemowo i postawić w innej części pokoju zaskakując gości nowymi pomysłami wykorzystania tej samej powierzchni mieszkania.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl