Tablice FlipChart

W dobie pędu za wiedzą, ciągłej nauki i wielu szkoleń, przeciętny człowiek tonie w notatkach i stercie papierów. Mnogość kursów powoduje, że nie zawsze przeprowadzane są one w miejscach do tego przystosowanych. Wielkim ułatwieniem i pomocą okazać się tu może wygodna, poręczna tablica Flipchart. Doskonale nada się do wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, czy prezentacji. Różnej wielkości powierzchnie, można dopasować w zależności od naszych potrzeb. Flipcharty są niezwykle wytrzymałe, odporne na trudne warunki. Do wyboru mamy wersję proste i na kółkach, co dodatkowo ułatwia przemieszczanie tablicy do pisania. Wysokość można wyregulować odpowiednio do osoby z niej korzystającej. Niektóre egzemplarze wydłużają się aż do dwóch metrów, dzięki czemu nawet wysocy ludzie nie odczują żadnego dyskomfortu. Dodatkowo kółka posiadają blokadę, aby przyrząd nie przesuwał się w trakcie korzystania z tablicy. Takie tablice przydadzą nam się również jako wyposażenie domu do zapisywania codziennych zadań.

Niektóre egzemplarze posiadają dwa wyciągane ramiona, które przydadzą się do przyczepiania dodatkowych materiałów, oraz półkę umiejscowioną na dole, do przechowywania markerów i gąbek. Urządzenie pełni podwójną funkcję. Sprawdzi się jako tablica suchościeralna, czyli miejsce do zapisywania wykładanych treści, które później bez problemu można zetrzeć zwykłą ścierką bez użycia wody. Druga funkcja to możliwość używania jej jako tablicy magnetycznej. Staje się wyjątkowo przydatna, gdy szkoleniowiec używa wielu schematów, czy wykresów, wydrukowanych na kartkach i chce umieścić je w widocznym dla wszystkich uczestników konferencji miejscu. Flipcharty przeważnie produkowane są w jasnych kolorach. Ma to pewnie uzasadnienie. Po prostu biała tablica magnetyczna jest bardziej przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Mimo wielkiej funkcjonalności, tablice nieco mniej skomplikowane i zaawansowane świetnie sprawdzą się do zabawy i edukacji dziecięcej. Taki wynalazek na pewno doskonale posłuży uczniom w różnym wieku przygotowującym się do ważnej prezentacji w szkole, ułatwi uporządkowanie notatek i pomoże w usystematyzowaniu wiedzy.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl