Parasol w ogrodzie

Ogród to miejsce zasłużonego odpoczynku. Szczęściarzem jest ten kto go posiada. Jego piękno i urok, w pełni wynagradzają trudy pielęgnacji i utrzymania. W ciepłe, letnie dni nie ma nic przyjemniejszego niż relaks na świeżym powietrzu. Aby wypoczynek był w pełni zadowalający, niezbędnikiem staje się parasol ogrodowy. Głównym jego zadaniem jest chronienie przed zdradliwymi promieniami słońca i lekkim deszczykiem.

Wśród bogatej gamy produktów, każdy znajdzie coś dla siebie. Parasole do ogrodu różnią się od siebie przede wszystkim wielkością. Do miejsc mocno nasłonecznionych, lepiej wybrać duże parasole ogrodowe, o średnicy czterech metrów, gdyż zapewnią one więcej cienia, a pod ich plandeką znajdzie schronienie większa ilość osób. Jednak mimo wszystko nie polecamy trzymania pod tymi parasolami sprzętu RTV ponieważ może zakończyć się to uszkodzeniem urządzenia.

Parasole cechują się prostym systemem składania i rozkładania dzięki specjalnej korbce, która znacznie usprawnia cały proces. Utrzymanie ich w czystości jest niezwykle łatwe, aluminiowe części podstawy szybko można przetrzeć suchą ścierką, jeśli sprzęt zostanie zabrudzony. Poliestrowe poszycie wystarczy wyczyścić na mokro, by wyglądało jak nowe. Duże parasole do ogrodu są również bardzo wysokie i jednocześnie stabilne, dzięki solidnej, krzyżakowej podstawie.

Mniejsze egzemplarze idealnie sprawdzą się jako parasole balkonowe, gdzie niekiedy również potrzebujemy osłony przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów Tradycyjne sztuki mają prostą podstawę, lub mogą być wkładane do otworu w stole. Bardzo ciekawą propozycją są parasole ogrodowe na wysięgniku, które wyglądają bardziej elegancko i dają większe pole do aranżacji przestrzeni, przy czym zajmują mniej miejsca.

Oprócz tego do każdego egzemplarza trzeba dobrać stojak na parasole, aby był stabilny i nie wywracał się na wietrze. Do wyboru mamy tradycyjne krzyżakowe, lub oryginalne żeliwne, w kształcie koła. Te drugie wyróżniają się przepięknymi zdobieniami, czym na pewno zwrócą uwagę gości. Aby parasol posłużył nam długie lata, warto zainwestować w specjalny pokrowiec, który uchroni go przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl