Półki ścienne / wiszące

Półki naścienne są w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem naszych mieszkań, biur i miejsc pracy. Układamy na nich książki, płyty, gadżety czy przedmioty pasjonackie, które niekoniecznie chcemy ukrywać w zamkniętych szafach. Wiszące półki są bardzo wygodne – nie zajmują przestrzeni podłogowej w naszym domu, możemy je powiesić wszędzie, gdzie tylko będą nam potrzebne – w pokoju nad łóżkiem, w łazience obok zlewu czy prysznica, lub po prostu w salonie czy gabinecie.

Wybierając półki wiszące zwracamy przede wszystkim uwagę na ich nośność oraz grubość i jakość materiałów z których wykonane są półki. Lekkie i niewielkie półki ścienne zawieszamy jeżeli chcemy na nich postawić płyty cd, rodzinne zdjęcia czy inne dekoracje pokojowe. Z kolei półki, które mają udźwignąć szereg książek, muszą być wyposażone w dodatkowe wzmocnienia zapewniające bezpieczeństwo ich użytkowania.

Kupując regały do łazienki czy kuchni, pamiętajmy o panującej w tych pomieszczeniach wilgoci, która znacząco wpływa na jakość ich użytkowania. Należy wybierać półki proste w montażu i łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ bardzo często ulegają zabrudzeniom podczas gotowania czy kąpieli. Są jednak bardzo praktyczne i dlatego często używamy ich jako miejsca na przedmioty, z których co rusz korzystamy, np. kosmetyki w łazience czy przyprawy w kuchni. Zawieszane w dowolnym miejscu i na każdej powierzchni są funkcjonalne i zazwyczaj niewiele kosztują.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl