Sprzęt myśliwski

Dla wszystkich fanatyków łowów i polowań, dobór odpowiedniego sprzętu myśliwskiego to podstawa. Miłośnicy tego typu spędzania wolnego czasu, wszelkie potrzebne rzeczy znajdą w specjalistycznych sklepach myśliwskich. Charakteryzują się one profesjonalnym wyposażeniem i różnorodnością sprzętu.

Udając się na wyprawę połączoną z polowaniem warto zaopatrzyć się w kamizelkę myśliwską. Zapewni ona ochronę przed chłodem, wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Taka odzież wykonana jest z najlepszych materiałów, miłych w dotyku i niekrępujących ruchów, co jest niezwykle istotne podczas łowów, gdy wykonuje się różne skomplikowane czynności, połączone z biegiem i wysiłkiem fizycznym. Tkanina jest wodoodporna, podszyta pianką. Plusem są kieszenie zapinane na zamek, przydatne do przechowywania drobnych przedmiotów. Rękawice myśliwskie zapewnią dłoniom ochronę, jednocześnie idealnie maskując i ocieplając. Ich wierzch często pokryty jest antypoślizgową gumą, co umożliwia bezproblemowe chwytanie. To samo tyczy się skarpet myśliwskich, które doskonale izolują stopy od zimna. Przy tak dobrze i dokładnie dobranej odzieży, nie należy zapominać o równie istotnych akcesoriach dla myśliwych, jakim są pasy na amunicję. Można je dopiąć do kamizelki lub na pasek, a niektóre egzemplarze zakłada się na szyję, tak aby jednocześnie pełniły funkcję ocieplacza na ręce. Pas jest ultralekki i nie przeszkadza w polowaniu. Posiada kieszonki otwierane od góry i zapinane na zamek błyskawiczny, które pomieszczą sporo naboi.

Akcesoria myśliwskie to nie tylko sprzęt dla ludzi. Najwierniejszymi pomocnikami i doskonale wyszkolonymi tropicielami są nasi czworonożni przyjaciele. Z myślą o nich zaprojektowano odzież dla psów myśliwskich. Można ją dopasować  do masy i wielkości zwierzęcia. Ubranko takie doskonale zamaskuje naszego przyjaciela i ochroni przed chłodem. Tak zaopatrzeni możemy z powodzeniem ruszać na łowy i nie dać się zaskoczyć żadnym niespodziankom.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl