Lampy solarne

Na pytanie o to, co sprawia, że wytwarza się pozytywna atmosfera, a otoczenie zyskuje przyjemny klimat, większość ludzi jednogłośnie stwierdza- oświetlenie. To prawda, światło ma w sobie coś magicznego, co przyciąga pozytywne emocje, a odpowiednio dobrane stanowi niezwykle ważną ozdobę. Niezwykłą popularnością, zwłaszcza na wieczorne posiedzenia na dworze, cieszą się lampy ogrodowe solarne. Co w niej takiego unikatowego? Otóż wszystko. Lampy te na pewno znajdą swoich zwolenników wśród fanów ekologii. Ich fenomen polega na tym, iż zasilane są energią słoneczną. Lampy solarne ładują się w ciągu dnia, a prąd magazynowany jest w specjalnym akumulatorze. Gdy zapada zmierzch włączają się automatycznie, dając jasne, dosyć intensywne światło, dzięki wbudowanym diodom LED.


Lampy solarne do ogrodu występują w wielu wariantach i kształtach. Najbardziej popularne, to te w kształcie słupka, wyglądem przypominające mała latarenkę. Zakończona jest szpicem, który łatwo można umieścić w ziemi. Najczęściej tego typu lampki umieszcza się wzdłuż podjazdu, schodów czy ścieżek, aby ładnie oświetliły drogę. Inny rodzaj lampek solarnych, to te typowo ozdobne. Nie dają aż tak dużego światła, ale są świetną dekoracją otoczenia. Te w kształcie maleńkich kwiatków idealnie komponują się z wypielęgnowanym trawnikiem, imitują wyrastający z ziemi krzaczek. Dodatkowo oprócz tradycyjnego światła, posiadają funkcję migania. Inny typ przedstawiający drobne zwierzęta, takie jak ważka, motylek i koliber, wyposażony jest w dodatkową opcję zmieniania kolorów oświetlenia.

Lampki LED, czy też solarne nie muszą być umieszczane tylko przy gruncie. Istnieją też takie, przypominające lampki choinkowe, które można zamocować na drzewach, tarasach bądź w altanach. Fani figurek ogrodowych mogą zaopatrzyć się w lampki imitujące kamienne postaci. Gama produktów jest tak różnorodna, że nic dziwnego iż tego typu oświetlenie zyskuje coraz więcej zwolenników. Zwłaszcza teraz, gdy dbanie o środowisko znajduje się w kręgu zainteresować coraz większej grupy ludzi.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl