Co to cymbergaj?

Od wielu lat widać wzmożone zainteresowanie grami takimi jak cymbergaje. Dużą zasługą są nadmorskie kurorty i przyuliczne lokale takie jak restauracje, puby, które umożliwiają w tą niesamowicie pochłaniającą grę.

Cymbergaj polega na uderzaniu krążkami trzymanymi w ręku w krążek który jest jako piłka. Cała filozofia polega na trafieniu do bramki przeciwnika. Krążek ten odbija się od band i lata po całej płycie boiska jak po lodowisku. Cały "pic"na tym, że osiągany efekt jest zasługą powietrza które pompuje wentylator z pod spodu blatu, który ma tysiące małych dziurek przez, które wylatuje powietrze.

Krążek przesuwając się po blacie nabiera efektu poślizgu jak na lodowisku. Jest to tak zwany Air hockey - latający hokej. Taki cymbergaj dla dzieci to nie mała frajda. Stoły rekreacyjne można zakupić w sklepie internetowym TwójPasaż.pl z domeną www.twojpasaz.pl Duży wybór, solidne wykonanie, zadowolą każdego. Sklep oferuje bogatą gamę sprzętu rekreacyjnego w tym stoły do bilarda, czy piłkarzyków. Warto sprawdzić ofertę.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl