Zestaw Strażak - wykrywacz metali dla strażaków

Kod produktu: ARMANDSTR-Z
Cena: 1 220,00 zł z VAT 1220.00 PLN
quantity szt.
24 MIESIĄCE GWARANCJI
WSZYSTKIE FORMY PŁATNOŚCI
MASZ 14 DNI NA ZWROT TOWARU
Oceń ten produkt:
0
ilość ocen: 0
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
b82625abb2302c2a34cf49815fd89c31
bc02526c8fe34847352264e5aa26a833
d32cb56b4f93d5ae479ca2b3553b143e
b5ac0d7bb216a8c7461de7f7fd1fad65

 
Opis produktu
Produkty powiązane
Dodaj pierwszą opinię

Wykrywacz metali Armand Automatic posiada wbudowane zasilanie akumulatorowe, co umożliwia uzyskanie niezwykle długiego czasu pracy, zachowując przy tym skuteczność i prostotę obsługi wykrywacza Armand Penetrator 2. W zestawie: torba i słuchawki.
 
Wykrywacz metali Armand Automatic jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy go włączyć, wybrać pokrętłem obrotowym interesującą nas funkcję, wcisnąć przycisk ZER. i wykrywacz jest już gotowy do pracy. Informacja o znalezieniu obiektu jest obrazowana w postaci sygnału dźwiękowego, którego głośność zależy od siły sygnału (m.in. wielkości obiektu oraz głębokości na jakiej się znajduje). Wyjściem sygnału dźwiękowego może być wbudowany głośnik lub też słuchawki (posiada standardowe gniazdo mini jack).
 • nie posiada baterii, jest wygodny w obsłudze, uzyskując doskonałe i długie czasy pracy w terenie
 • praca statyczna (ręczne ustawianie punktu odniesienia przyciskiem ZER.)
 • praca dynamiczna (automatyczne dopasowanie do gruntu)
 • praca statyczna z dyskryminacją
 • praca dynamiczna z dyskryminacją
W zestawie
 • Wykrywacz metali Armand Automatic
 • Ładowarka
 • Instrukcja w języku polskim
 • 24 miesięczna gwarancja
 • Torba
 • Słuchawki
W tym modelu dyskryminacja ustawiona jest na odrzucanie małych obiektów żelaznych (czyli tzw. śmieci; odłamki, kapsle). Urządzenie zasilane jest z 3 wbudowanych akumulatorów, które można ładować korzystając z dołączonej do zestawu ładowarki. Proces ładowania trwa około 7 godzin. O konieczności ładowania powiadomi migająca dioda BAT. Waga wykrywacza: 1,2 kg. 
 
Ekologiczny dzięki ładowaniu sieciowemu i braku baterii.
Wyprodukowany w Polsce.
 

Opinie o produkcie (0)

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl