Zestaw plakatów Levenhuk przedstawiających ciała niebieskie

5
5.00/5 (82)
58,00 zł 58.00 PLN
quantity

Kod produktu

L61050

Wysyłamy w:

2-3 dni / od 16,00 zł

Wysyłka zagraniczna ? W przypadku potrzeby zrealizowania wysyłki zagranicznej, koszt wysyłki zostanie podany po wypełnieniu formularza drogą emailową.

Tak, zapytaj o cenę

2 lata gwarancji 14 dni na zwrot
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
83064c72b238e4ab3195de6f98c4c711
b7cc49f847eadcf3e39d43be1f9192ae
80af988081f12c937da01d36d9e16cfe

 
Opis produktu
Produkty powiązane
Dodaj pierwszą opinię

Zestaw plakatów Levenhuk przedstawiających ciała niebieskie

 

 

 

Stworzyliśmy tę wspaniałą serię wysokiej jakości plakatów specjalnie dla Ciebie. Jest to nie tylko świetna ozdoba dziecięcego pokoju, ale także źródło najważniejszych informacji o ciałach niebieskich. W skład zestawu wchodzą 3 plakaty: Księżyc, Układ Słoneczny, Słońce i inne gwiazdy.

  • Plakat Levenhuk przedstawiający Słońce i inne gwiazdy. Życie na naszej planecie nie mogłoby istnieć bez Słońca. Oświetla i ogrzewa naszą planetę i wydaje się nam tak ogromne. Ten plakat pokazuje jednak, że Słońce tak naprawdę nie jest kosmicznym olbrzymem. Istnieją na przykład gwiazdy, takie jak Antares czy μ (mi) Cephei (Gwiazda Granat), które są setki, a nawet tysiące razy większe od Słońca. Plakat przedstawia najważniejsze informacje o każdej gwieździe, np. jej składzie i pochodzeniu.
  • Plakat Levenhuk przedstawiający Księżyc. Dzięki plakatowi poświęconemu Księżycowi dowiesz się wielu ciekawostek o jedynym naturalnym satelicie Ziemi, np. kto jako pierwszy wylądował na Księżycu, czym są ciemne plamy na powierzchni Księżyca oraz ile zorganizowano wypraw na Księżyc. Plakat przedstawiający Księżyc to idealny prezent dla Twojego dziecka – jest piękny, a jednocześnie bardzo pouczający.
  • Plakat Levenhuk przedstawiający Układ Słoneczny. Plakat przedstawiający Układ Słoneczny zawiera wiele ważnych i ciekawych informacji o planetach Układu Słonecznego. Dane na temat ich masy, wieku, składu, temperatury powierzchni oraz indywidualne cechy każdej z planet zostały graficznie przedstawione na kolorowym plakacie, który pokazuje również w przejrzysty sposób względne wielkości Słońca i Planet. Poznasz różnicę między gazowymi olbrzymami a planetami typu ziemskiego, dowiesz się, z czego składają się pierścienie Saturna, dlaczego nie widać powierzchni Wenus i poznasz odpowiedzi na wiele innych pytań.

 

Język: Polski

Opinie o produkcie (0)

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl