Program lojalnościowy

Zbieraj punkty
Jest nam bardzo miło, że wybraliście nasz sklep internetowy jako miejsce swoich zakupów. W ramach budowania zaufania i dalszej współpracy szczerze zachęcamy do zapoznania się z naszym programem lojalnościowym.

sprawdź szczegóły
Szczegóły programu :
 1. Program lojalnościowy obowiązuje przez czas nieokreślony.
 2. Twójpasaż.pl uprawniony jest do zakończenia Programu lojalnościowego w dowolnym momencie i bez względu na przyczynę, o czym Klienci zostaną poinformowani w drodze ogłoszenia na stronach www.twojpasaz.pl
 3. Każde wydane 2 zł w naszym sklepie upoważnia do odbioru jednego Punktu. Każdy uzyskany Punkt upoważnia do zniżki w wysokości 0.05zł (zatem np. wydane 200zł przy pierwszych zakupach obniżą cenę przy następnych o 5zł)
 4. Twójpasaż.pl uprawiony jest do zmiany Regulaminu. Regulamin w nowym brzmieniu obowiązywać będzie po upływie 14 dni od dnia jego ogłoszenia na stronie www.twojpasaz.pl. Stowarzyszenie dokona ogłoszenia zmiany Regulaminu także poprzez jego ogłoszenie w poszczególnych Punktach.
 5. Klient oświadcza, że zapoznał się z treścią postanowień niniejszego Regulaminu.
 6. Klient uprawniony jest do wykorzystania punktów w sklepie www.twojpasaz.pl
 7. Punkty zebrane w sklepie www.twojpasaz.pl nie są wymienne na gotówkę i mogą być wykorzystane wyłącznie w sklepie www.twojpasaz.pl
 8. Punkty do wykorzystania pojawią się jako aktywne dopiero po zrealizowaniu zamówienia przez sklep.
 9. Produkty możliwe do wymiany za punkty ustalane są przez sklep i dostępne są z poziomu panelu użytkownika po zalogowaniu.
 10. Realizacja wymiany produktów za punkty lojalnościowe możliwa jest tylko przy złożeniu kolejnego zamówienia w sklepie.
 11. Wszystkie zgromadzone punkty wygasają, jeśli klient nie zrobił w sklepie zakupów przez 90 dni
  Czas liczony jest od pierwszej zmiany stanu konta z “0 pkt” na jakąkolwiek dodatnią liczbę punktów. W pierwszej kolejności zużywane są najstarsze punkty.
 12. Przypomnienie o wygasających punktach wysyłamy automatycznie mailem o tytule " X punktów lojalnościowych już niedługo się przeterminuje"
Odbiór produktów wymienionych w sklepie jest możliwy na 3 sposoby :
a) Przy złożeniu następnego zamówienia wymienione przedmioty będą dołożone do przesyłki bez dodatkowych opłat.
b) Po wpłacie na konto kosztów wysyłki w zależności od wielkości przedmiotu, do uzgodnienia ze sklepem.
c) Odbiór osobisty w sklepie TwojPasaz.pl w Zielonej Górze
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium