Przygotowania do ślubu

Sezon weselny właśnie się zaczyna. I oznacza sporo zadań. Dla gości – wybór prezentu. Dla organizatorów przyjęcia – zadbanie o wystrój sali weselnej, aranżację przestrzeni w ogrodzie oraz piękne nakrycie stołów. Podpowiadamy co wybrać, by efekt był  niezapomniany  a goście zadowoleni.
 
Namioty weselne Namioty weselne
Namioty weselne
Co raz więcej osób decyduje się na samodzielną organizację przyjęcia weselnego. Wiosną i latem najprzyjemniejsze są imprezy plenerowe, które wymagają zabezpieczenia gości i cateringu przed możliwym deszczem czy wiatrem. Warto wtedy jest zadbać o nowoczesne zadaszenia czy namioty weselne lub pawilony ogrodowe. Estetyczne i funkcjonalne, pozwolą na bezproblemową organizację imprezy.
Zastawy na stół weselny Zastawy na stół weselny
Zastawa na stół weselny
Dekorację stołu weselnego należy zacząć od wyboru zastawy i eleganckich sztućców. To one decydują o ogólnym dobrym wrażeniu. Gdy zdecydujemy się na neutralną w formie i kolorze zastawę – klasyczną białą - wtedy możemy dowolnie dekorować stoły. Każdy styl i wariant kolorystyczny sprawdzi się w towarzystwie neutralnej i eleganckiej bieli.
 
Prezenty na ślub Prezenty na ślub
Prezenty na ślub
Prezenty ślubne zazwyczaj wybieramy tradycyjne: zastawy stołowe, komplety talerzy, komplety garnków, komplety sztućców, nowoczesne AGD, sprzęt audio, piękne artykuły wnętrzarskie takie jak obrazy lub nowoczesne fotoparawany, czyli wszystko to, co potrzebne jest młodym małżonkom i co będzie się miło kojarzyło z ofiarodawcą.
Dekoracja sali weselnej
Dekoracja sali weselnej
Sala weselna czy impreza w plenerze? Jedna i druga opcja wymaga pięknej oprawy świetlnej, bo to właśnie wizualna aranżacja przestrzeni, w której przebywać będą goście,  decyduje o ich  ostatecznych wrażeniach. Lampki LED, drzewka świecące LED, dekoracje ścienne, lampiony, latarnie - sprawmy, by ta noc była bajkowa i niezapomniana!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl