Landing BioPeak

Dlaczego szklarnie BioPeak są wyjątkowe?
PRZESUWANE DRZWI

W naszych szklarniach zastosowaliśmy drzwi typu przesuwnego. Po naszych badaniach wynikło, że sprawdzają się one o wiele lepiej niż standardowe drzwi otwierane.
RYNIENKI

Odpowiednio zamocowany system rynienek pozwala na odprowadzanie deszczówki wprost do beczki lub zamontowanie węża ogrodowego.
UCHYLANE OKIENKA

Okienka to konieczność w szklarni. Bez nich nasze roślinki „pogotowałyby się”. Solidne mocowanie nie pozwala na zamknięcie okna nawet przy silnym wietrze.
POLIWĘGLANOWE PANELE

Szklarnie marki BioPeak wyposażone są w panele wykonane z poliwęglanu – jest to obecnie najlepszy materiał jaki można zastosować w produkcji szklarni ogrodowych.
Poliweglan w szklarni ogrodowej
Wytrzymalszy od szkła
Dzięki swojej elastyczności płyty poliwęglanowe jest bardzo ciężko uszkodzić. Uderzenie gałęzią czy piłką bawiącego się dziecka, nie spowoduje zniszczenia paneli.
Zatrzymuje szkodliwe promieniowanie UV
Nie od dziś wiadomo, że szkło przepuszcza szkodliwe promienie UV. Prowadzi to do wolniejszego wzrostu roślin, a w skrajnych przypadkach do ich obumierania.
Nie tłucze się jak szkło
Gdyby zdarzyło się jednak, tak, że panele poliwęglanowe zostały by uszkodzone – pękną w jednym miejscu. W przeciwieństwie do szkła, nie rozsypią się po całym ogrodzie. Również wymiana paneli jest banalnie prosta – panele są wsuwane lub wsadzane w odpowiednie zaczepy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl